Değerlerimiz

Önce öğrenci deriz.

Aldığımız her kararda, attığımız her adımda, önceliğimiz yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetidir. Bu önceliği gerçekleştirmek için daha çok çalışmamız ya da daha fazla emek harcamamız gerektiğinde, önceliğimizi değiştirmeyiz, gereken neyse yaparız.

Sürekli gelişim içindeyiz.

Bize göre bir şey yapılmayı hak ediyorsa, mutlaka daha iyi yapılmayı da hak ediyordur. Yurtlarımızda kalan öğrencilerin memnuniyet oranı ne kadar yüksek olursa olsun, asla yerimizde saymayız, her zaman daha iyisinin mümkün olduğunu biliriz ve gelişimi, hayatımızın vazgeçilmezi olarak kabul ederiz.

Çözüm odaklıyız.

Karşımıza çıkan hiçbir sorunu görmezden gelmeyiz ve çözümsüz bırakmayız. Herhangi bir problem ortaya çıktığında hızlı, kapsamlı ve kesin çözüm önerileri geliştirmek üzere dinleriz, anlarız, harekete geçeriz ve olumlu geri bildirim almadan konuyu sonlandırmayız.

Dengeyi koruruz.

Bir yanda veliler – diğer yanda öğrenciler, bir yanda güvenlik – diğer yanda özgürlük, bir yanda dinlenme – diğer yanda eğlenme ve daha nice haklı beklenti… Hayatımızın her alanında, karşımıza çıkan ayrılıklarda, asla tek taraflı bakmadan en doğru olanı yaparız ve ideal dengeyi sağlarız.

Basite indirgeriz.

Karmaşık ve zorlu süreçleri basite indirgemek işimizin önemli bir parçasıdır. Süreçleri planlarken, yenilikleri hayata geçirirken, iletişim kurarken her zaman en basit ve yalın olana yöneliriz. Açık, net, şeffaf, kolay anlaşılan, takip edilen ve uygulanan yöntemler tercih ederiz.