Biz Kimiz?

Üniyurt’tan merhaba!

Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik. On yıl içinde Afyon, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızda 30.000’den fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik.

Bugün tecrübemiz ve uzmanlığımızla olgunluk çağımızı yaşıyoruz. Her üniversite öğrencisinin hayalindeki özel yurt yaşamını daha da ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz.

İşini bilen, her an ulaşılabilen, çözüm odaklı ve profesyonel bir yurt yönetiminin her şeyden önce geldiğine inanıyoruz.

Odalarımızın sıcak bir ev rahatlığında ve güzel bir otel konforunda olmasını çok önemsiyoruz.

Öğrencilerin verimli bir şekilde ders çalışacağı ortamlar yaratırken, boş zamanların değerini unutmuyoruz. Keyifli etkinliklerle planlanmış, özenli mekânlarla zenginleştirilmiş, güzel anılarla dolu bir sosyal hayatı sağlamak için çalışıyoruz.

Sıcak su, ısınma, güvenlik, servis ve revir gibi çok temel ihtiyaçların, tüm öğrencilerin en doğal hakkı olduğu çok iyi biliyoruz. Tüm bunları nereden mi biliyoruz?

Çünkü biz Üniyurt’ta aldığımız her kararda, attığımız her adımda öncelikli olarak öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetini düşünüyoruz. Bunca yıl, binlerce şık arasından en doğrusunu işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak istiyoruz.

Üniyurt Misyonu

Misyonumuzu, yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin rahatını ve mutluluğunu sağlamak olarak belirledik. Bu misyonu, beklentilerin ötesine geçen hizmetlerimizle gerçekleştiriyor ve sektörün en iyi fiyat-kalite dengesini sunuyoruz.

Üniyurt Vizyonu

Başarımızın en net ve belirgin göstergesi, yurtlarımızda yaşayan öğrencilerin memnuniyetidir.

Bulunduğumuz lokasyonlarda ilk tercih edilen yurt markası olma vizyonumuz doğrultusunda, Üniyurt’un beğenilme ve tavsiye edilme oranlarını %95’in üstüne çıkarmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedefe ulaştığımızda da durmayacağımızın sözünü veriyoruz.